Home ShowBiz Një organ gjenital dhuratë, niveli çmendurisë tek këto personazhe arrin kulmin
Një organ gjenital dhuratë, niveli çmendurisë tek këto personazhe arrin kulmin
0

Një organ gjenital dhuratë, niveli çmendurisë tek këto personazhe arrin kulmin

0
0

Xhani Demika dhe ish-konkurrentja e Big Brother Fjorentina prej vitesh janë miq të ngushtë së bashku.

Në ditëindjen e saj të 33-të Xhani ka vendosur ti bëjë një dhuratë befasuese.

Ai i ka dhuruar një organ gjenital duke e lënë pa fjalë këtë të fundit.

Fjorentina e ka superuar situatën me pak humor, e ndërsa miqt e saj që ndodheshin pranë thjeshtë u shkrinë së qeshuri.

Xhani bashkangjitur i kishte shkruar dhe një urim ku përparsi i jepte gjetjes së burrit.

Dhurata gazmore jemi mësuar të shikojmë shpesh por zgjedhja e Xhanit ishte thjeshtë pa koment.

Linku: https://www.instagram.com/stories/xhanidemika/2665559934352257301/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/xhanidemika/