Home Tag "ditelindja"

Super ditëlindja e Samantës, nuk do ta besoni sa vjeç bëri këngëtarja

0
Këngëtarja Samanta Karavella feston sot ditëlindjen dhe festa nisi pas mesnatës me miq, të afërm, fishekzajarre, tortë dhe shampanjë. Samanta ka organizuar një super festë ku nuk munguan emra të njohur të shoëbizit të cilët i uruan këngëtares qindra vite të lumtura. Këngëtarja mbush sot 30 vjeç dhe në videot e postuara në instagram shohim […]

Alfio feston ditëlindjen, Fatma i bën surprizën më të veçantë

0
Shefi i kuzhinës Alfio Rrotani feston sot 31 vjetorin e lindjes dhe një surprizë shumë të veçantë e ka marrë nga bashkëshortja e tij Fatma. Ai ka postuar në instagram një foto ku pozon ulur  përkrah një tufe tullumbacash, ndërsa mbrapa tij shohim të shkruar: “Ju deshën 31 vite, të dukej kaq mirë”. Alfio është […]