Home Tag "do të dalldisë Shkëlzenin"

E veshur për të ndezur “Shën Valentinin”. Ja se si Armina Mevlani do të dalldisë Shkëlzenin

0
Armina Mevlani nuk i shpëton dotë komenteve nga të katër anët dhe duket se është mësuar me vëmendjen e tepërt dhe di ta menaxhojë mjaft mirë atë. Aq mirë sa e kthyer në biznes. Sot për ditën e Shën Valentinit Armina, duket se ka suprizuar bahkëshortin e saj Shkëlzenin. E veshur me një fustan të zi Armina dukej mjaft bukur. Deri […]