Home ShowBiz E veshur për të ndezur “Shën Valentinin”. Ja se si Armina Mevlani do të dalldisë Shkëlzenin
E veshur për të ndezur “Shën Valentinin”. Ja se si Armina Mevlani do të dalldisë Shkëlzenin
0

E veshur për të ndezur “Shën Valentinin”. Ja se si Armina Mevlani do të dalldisë Shkëlzenin

0
0

Armina Mevlani nuk i shpëton dotë komenteve nga të katër anët dhe duket se është mësuar me vëmendjen e tepërt dhe di ta menaxhojë mjaft mirë atë.

Aq mirë sa e kthyer në biznes.

Sot për ditën e Shën Valentinit Armina, duket se ka suprizuar bahkëshortin e saj Shkëlzenin.

E veshur me një fustan të zi Armina dukej mjaft bukur.

Deri tani blogeria nuk na ka dhënë asnjë detaj sesi po e kalon këtë ditë me bashkëshortin e saj.

Link: https://www.instagram.com/p/BfJdldBBIPW/?taken-by=armina_mevlani

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BedVQTbhkX-/?taken-by=armina_mevlani