Home Tag "do te habiteni"

32 vite me parë, Blendi Fevziu publikon foton që do t’ju habisë

0
Gazetari Blendi Fevziu është një nga figurat më të njohura në televizion shqiptar, i cili prej vitesh ka moderuar emisionin “Opinion”. Shumë i ndjekur në Instagram, Blendi Fevziu nuk heziton që të publikojë foto nga përditshmëria. Së fundmi, Blendi duket se është bërë nostalgjik pasi ka publikuar një kolazh ku shihet duke pozuar në të […]

Nuk do ta besoni! Ja sa foto mban Arbenita në telefonin e saj

0
Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e showbizzit shqiptar. Emri i saj u bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë […]