Home ShowBiz Nuk do ta besoni! Ja sa foto mban Arbenita në telefonin e saj
Nuk do ta besoni! Ja sa foto mban Arbenita në telefonin e saj
0

Nuk do ta besoni! Ja sa foto mban Arbenita në telefonin e saj

0
0

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e showbizzit shqiptar. Emri i saj u bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero.

Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësite saj në Instagram.

Por a ju kishte shkuar në mendje sesa foto ka një vajzë si Arbenita në telefon? Modelja bukuroshe ka zbuluar së fundmi se në galerinë e saj të fotove ka deri në 15 mijë foto. Një numër i madh në krahasim me numrin e fotve që Arbenita mban në Instagram.

Link: https://www.instagram.com/p/BzxougZFIBf/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzIVdX-FzzN/