Home Tag "doçi"

Rrjeti zhurmon për lidhjen e konkurrentes së Big Brother Vip

0
Erjola Doçi është një nga banorët që ka trazuar jo pak shtëpinë vip. Megjithatë pas izolimit të saj ndjekësit dhe mediat po e shikojnë me lupë jetën e saj sentimentale. Së fundmi ka qarkulluar një video e Erjolës me reperin Azet. Erjola është munduar të jetë hermetike gjatë gjithë kohës me jetën e saj sentimentale […]