Home ShowBiz Rrjeti zhurmon për lidhjen e konkurrentes së Big Brother Vip
Rrjeti zhurmon për lidhjen e konkurrentes së Big Brother Vip
0

Rrjeti zhurmon për lidhjen e konkurrentes së Big Brother Vip

0
0

Erjola Doçi është një nga banorët që ka trazuar jo pak shtëpinë vip. Megjithatë pas izolimit të saj ndjekësit dhe mediat po e shikojnë me lupë jetën e saj sentimentale.

Së fundmi ka qarkulluar një video e Erjolës me reperin Azet. Erjola është munduar të jetë hermetike gjatë gjithë kohës me jetën e saj sentimentale megjithatë në disa raste bëhet e pamundur.

Burime për “IconStyle” thonë se Erjola është në një lidhje me reperin shqiptaro-gjerman, Azet.

Një video ku dyshja shihen të përqafuar dhe duke kënduar ka ngjallur dyshimet e para. A do të informohet Erjola për këtë gjë dhe çfarë ka për të thënë mbetet për tu parë në vijim.

Kujtojmë se në një nga intervistat e saj moderatorja ka thënë se ka qenë në një lidhje me një personazh super të njohur.

Linku: Iconstyle

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/doci.erjola/

tags: