Home Tag "dokumentari i lady gagas"

Lady Gaga zbulon sëmundjen nga e cila vuan

0
Lady Gaga ka treguar se vuan nga sëmundja fibromyalgia, që të mban për një kohë të gjatë në një gjendje në të cilën të dhemb i gjithë trupi. Në dokumentarin që do të shfaqet, do të flasë për të dhe madje do përpiqet të ndihmojë njerëzit që vuajnë nga kjo sëmundje kronike. Në vitin 2013 […]