Home ShowBiz Lady Gaga zbulon sëmundjen nga e cila vuan
Lady Gaga zbulon sëmundjen nga e cila vuan
0

Lady Gaga zbulon sëmundjen nga e cila vuan

0
0

Lady Gaga ka treguar se vuan nga sëmundja fibromyalgia, që të mban për një kohë të gjatë në një gjendje në të cilën të dhemb i gjithë trupi. Në dokumentarin që do të shfaqet, do të flasë për të dhe madje do përpiqet të ndihmojë njerëzit që vuajnë nga kjo sëmundje kronike. Në vitin 2013 tregoi për herë të parë se vuante nga dhimbjet e vazhduara.
Ajo është diçka që nuk shërohet, por vetëm mund të kurohet për të lehtësuar dhimbjet.
Postimi mbi dokumtarin ku do të flasë edhe për sëmundjen:

Link: https://twitter.com/ladygaga/status/907571825294675968?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.bbc.co.uk%2Fnewsbeat%2Farticle%2F41250806%2Flady-gaga-reveals-chronic-illness-with-fibromyalgia-featuring-in-her-new-documentary

Burimi i lajmit: http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/41250806/lady-gaga-reveals-chronic-illness-with-fibromyalgia-featuring-in-her-new-documentary
Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BYmGSy5AiWy/?taken-by=ladygaga