Home Tag "donald trump"

Donald Trump nderon me çmimin prestigjioz Nexhmije Pagarushën

0
Diva e muzikës shqipe, Nexhmije Pagarusha është ndër të rrallat figura të skenës që kurrë nuk ka pranuar të këndojë këngë të cilat nuk përfshijnë vlera të mirfillta shqiptare. Sot ikona e padiskutueshme, ka festuar 85-vjetorin e lindjes. Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump i ka bërë asaj një nderim të veçantë. Presidenti Trump i […]

Bes Kallaku dhe Ija drekojnë me Donald Trump

0
Së fundmi në fokus të postimeve të Bes Kallakur ka qenë presidenti i Shteteve të Bashkuara Donald Trump. Fillimisht ditë më parë ai publikoi dy foto mjaft qesharake me presidentin, por nuk e la me kaq. Postimi i fundit në Instagram i komedianit të njohur Bes Kallaku ka shkaktuar të qeshura dhe komente epike. Ai ka postuar […]

Ija e Besit takohet me Donald Trump?!

0
Bes Kallaku e ka kthyer në personazh publik Ijen e tij. Fal nipit komedian, ajo sot është gjyshja më e famshme në Shqipëri. Së fundmi Ija ka edhe Instagram ku duket se fansat i shtohen çdo ditë. Por fama e saj ka bërë që ajo të takohet me Donald Trump dhe këtë e ka bërë t […]

Donald Trump, gjysh për herë të 9-të

0
Të martën e datës 12 Shtator, Presidenti Donald Trump u bë gjysh për të nëntën herë. Djali i tij Eric Trump njoftoi në Twitter se u bë babai i një djali që e quajti Eric ‘Luke’ Trump. Presidenti 71-vjeçar është babai i 5 fëmijëve nga tre martesat. Vajza e tij Ivanka është nënë e tre […]