Home ShowBiz Donald Trump, gjysh për herë të 9-të
Donald Trump, gjysh për herë të 9-të
0

Donald Trump, gjysh për herë të 9-të

0
0

Të martën e datës 12 Shtator, Presidenti Donald Trump u bë gjysh për të nëntën herë. Djali i tij Eric Trump njoftoi në Twitter se u bë babai i një djali që e quajti Eric ‘Luke’ Trump.
Presidenti 71-vjeçar është babai i 5 fëmijëve nga tre martesat. Vajza e tij Ivanka është nënë e tre fëmijëve, kurse Donald Trump Jr ka pesë fëmijë. Kështu që i nënti lindi dje. Familja po shtohet.

Eric postoi dhe foto të djalit të sapolindur:

Link: https://twitter.com/EricTrump/status/907938628655034369

Burimi i lajmit: http://www.straitstimes.com/world/united-states/donald-trump-becomes-a-grandfather-again

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BYM76s9gTtE/?taken-by=realdonaldtrump