Home Tag "donaldi"

Çfarë ndodhi përsëri? Donaldi shihet papritur në skenën e “Përputhen”

0
Donaldi dhe Romeo kanë publikuar ditën e djeshme promon e puntatës së radhës së emisionit “Më lër të flas, i cili do të transmetohet të premten. Nga klipi është zbuluar se një nga të ftuarit do të jetë Capital T, por ajo që tërheq të gjithë vëmendjen është një sekuencë nga një skenë shumë e njohur për publikun shqiptar. Donaldi ka improvizuar në skenën e “Përputhen”, […]

Nuk përmbahen më, Bora dhe Donaldi komunikojnë hapur lidhjen e tyre

0
Bora dhe Donaldi janë protagonistët e vitit në mediat rozë. Dyshja pas rikthimit nuk i kursejnë komentet publike me njëri-tjetrin. Moderatorja krahas një postimi në rrjete sociale shkruan: “Erdhi vera apo akoma?” Përgjigjien këtë herë ia ka dhënë Donaldi publikisht. ‘Ja se erdhi, po parkon’, shkruan ai teksa ka postuar një foto të tij duke […]

Donaldi ia punon keq Lori Hoxhës, ja çfarë ndodhi këtë herë mes tyre

0
Donaldi së fundmi është shfaqur në një video me Lori Hoxhën. Aktori duket se nuk e ka harruar zakonin e vjetër të Big Brother për të trembur ndjekësit. Në bisedë e sipër Donaldi e tremb keq producenten. Një siklet të tillë e ka përjetuar shumë herë Monika Lubonja gjatë pjesmarrjes në BBV. Linku: https://www.instagram.com/donaldveshaj/ Burimi […]

Pas rikthimit, Donaldi dhe Bora shfaqen në pushime së bashku

0
Donaldi dhe Bora janë ndër personazhet më të diskutuara kudo në media. Romanca e tyre e dashurisë ka ndarë shqiptarët në dy kampe. Një pjesë dhe pse nuk i duan vazhdojnë t’i komentojnë kudo dhe një pjesë tjetër i adhurojnë. Pas lajmeve të rikthimit dyshja i kanë kaluar disa ditë pushimi së bashku. Fotot që […]

Donaldi shfaqet në Top Channel, nuk do t’iu besohet me kë u takua

0
Donaldi pas mbarimit të Big Brother Vip nuk është parë më pranë zyrave të Top Channel. Vëllezrit Veshaj kanë konfirmuar rikthimin në emisionin që iu premtua nga produksioni. Donaldi është fotografuar në ambientet e Topit dhe i pari që e ka marrë për foto është konkurrenti i Për’Puthen. Me siguri Donaldi ka qenë në të […]