Home Tag "donaldi"

Donaldi shfaqet në Top Channel, nuk do t’iu besohet me kë u takua

0
Donaldi pas mbarimit të Big Brother Vip nuk është parë më pranë zyrave të Top Channel. Vëllezrit Veshaj kanë konfirmuar rikthimin në emisionin që iu premtua nga produksioni. Donaldi është fotografuar në ambientet e Topit dhe i pari që e ka marrë për foto është konkurrenti i Për’Puthen. Me siguri Donaldi ka qenë në të […]

Në vend të Borës, Donaldi merr përgjigjien e hidhur nga Semi

0
Të gjithë janë në pritje të një reagimi të Borës pas shkrimit që Donaldi bërë për gabimet dhe historinë e tyre. Bora ka preferuar të mos thotë asgjë por mikesha e saj Semi ka një përgjigjie për të. Semi ka ndarë një postim i cili është marrë si përgjigjie për Donaldin. ‘Ti e di se […]