Home Tag "drejt ndarjes"

Bradly Cooper dhe Irina Shayk drejt ndarjes, kjo është arsyeja

0
Marrëdhënia e Bradley Cooper dhe Irina Shayk është komentuar që pas performancës së 44-vjeçarit në filmin ‘A star is born’ së bashku me këngëtaren Lady Gaga. Së fundmi për marrëdhënien e tyre janë ngritur dyshime se dyshja e njohur po shkon drejt ndarjes. Bradly Cooper 44, vjeç dhe partenrja e tij Irina Shayk 33 vjeç, filluan […]