Home Tag "duket e bukur"

“E bukura dheut”, Andrra Destani ndryshon krejtësisht pamje

0
Andrra Destani tashmë është në krye të një sipërmarrje prestigjoze si ‘Andrra Couture’, e cila si produk të sajin ka veshjet cermoniale dhe fustanet e nuseve që padyshim mbizotërojnë koleksionin. Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, promovon vetë produktet e biznesit që ajo menaxhon, ndërkohë që së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje. Ka qenë […]