Home ShowBiz “E bukura dheut”, Andrra Destani ndryshon krejtësisht pamje
“E bukura dheut”, Andrra Destani ndryshon krejtësisht pamje
0

“E bukura dheut”, Andrra Destani ndryshon krejtësisht pamje

0
0

Andrra Destani tashmë është në krye të një sipërmarrje prestigjoze si ‘Andrra Couture’, e cila si produk të sajin ka veshjet cermoniale dhe fustanet e nuseve që padyshim mbizotërojnë koleksionin.

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, promovon vetë produktet e biznesit që ajo menaxhon, ndërkohë që së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje.

Ka qenë grimieri i famshëm, Arbër Bytyqi, i cili ka publikuar imazhet e bukuroshes shqiptare në rrjetet sociale ku shkruan: E bukura e dheut Andrra Destani!

Siç duket Andrra ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke e zbehur ngjyrën e zëzë që mban zakonisht.

Link: https://www.instagram.com/p/BwCxEFpgXwR/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BpKkurdFyMB/