Home Tag "e dashura dhe stresi"

Stresi zbulon më në fund fytyrën e të dashurës

0
“Kjo është dashuria ime dhe e vetme”, ka shkruar Stresi. Në foto është shfaqur me një vajzë simpatike, e cila duket se është e dashura e reperit. Vajza që e paska frymëzuar për ato këngët e dashurisë më në fund ka një fytyrë. Prej disa kohësh Stresi postonte foto dhe video ku shfaqte shumë pak […]