Home ShowBiz Stresi zbulon më në fund fytyrën e të dashurës
Stresi zbulon më në fund fytyrën e të dashurës
0

Stresi zbulon më në fund fytyrën e të dashurës

0
0

“Kjo është dashuria ime dhe e vetme”, ka shkruar Stresi. Në foto është shfaqur me një vajzë simpatike, e cila duket se është e dashura e reperit. Vajza që e paska frymëzuar për ato këngët e dashurisë më në fund ka një fytyrë.
Prej disa kohësh Stresi postonte foto dhe video ku shfaqte shumë pak nga e dashura. Siç duket sot ishte dita e duhur për ta zbuluar të gjithën.

Stresi me dashurinë e vetme:

stresi