Home Tag "e presim me dashuri"

Pas Eurovisionit, Jonida Maliqi përballet me surprizën e papritur

0
Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi përfaqësoi Shqipërinë në festivalin më të madh të këngës “Eurosong 2019”, i cili u zhvillua në Izrael. Jonida Maliqi arriti të interpretojë në mënyrë të përsosur, këngën e saj “Ktheju Tokës”, ku u prit me duartrokitje dhe ovacionet e publikut. Megjithëse arriti të garojë në finale, Jonida Maliqi u rendit […]