Home Tag "Eduardi"

Eduardi imiton Arbanën në kuzhinë, nuk do ta besoni si reagon ajo

0
Arbana Osmani përveçse një moderatore e zonja është gjithashtu edhe mjaft e apasionuar pas kuzhinës. Përveçse ka botuar dy libra, atë e shohim gjithmonë të gatuajë dhe të publikojë receta në instagram. Mbrëmjen e djeshme ajo ka gatuar sushi dhe partneri i saj i vendosur përballë pjatave të gatuara nga moderatorja ka vendosur ta imitojë […]