Home Tag "efi"

Zhaklina e injoroi në daljen e fundit, Efi reagon indirekt

0
Zhaklin Lekatari në daljen e saj të fundit injoroi Efin në momentin që iu paraqit fotoja e saj. Ajo tha nuk e njoh nuk kam asnjë koment. Nuk ka vonuar përgjigjia indirekte dhe nga ana e Efit. Efi ka hedhur sot një story ku ka bashkëbiseduar me fansat, duke i lejuar ata të bëjnë pyetjet […]

E akuzuan për abort, Efi iu kthehet prerë ndjekësve

0
Efi është një nga personazhet më të komentuara të showbizit. Pak kohë më parë ajo u diskutua për një shtatzëni të mundshme. Efi përgenjështroi lajmet. Mirpo ndjekësit kanë filluar aludimet për më të keqen. “O Efi para një muaji kur reklamove parfum e pate barkun e madh. A ke abortuar, të kuptoj se je ndarë […]

A ia ka vlejtur? Kujt i drejtohet Efi në postimin e fundit

0
Efi gjatë qëndrimit në Big Brother Vip dhe pas daljes vijon të ketë një vëmendje të madhe nga ndjekësit. Ajo arriti të fitonte zemrat e publikut me qëndrimin dhe natyrën e saj. Emrin e saj e shikojmë të lakohet shpesh në titujt e mediave rozë për shkak të miqësisë së saj me personazhe të ndryshëm […]