Home Tag "egli tako"

Pas ndarjes, Egli Tako zbulon më shumë detaje rreth jetës sentimentale

0
Egli Tako ka qenë në fokusin e titujve rozë për shkak të jetës së saj sentimentale. Së fundmi në një bashkëbisedim me ndjejkësit Egli ka vendosur të zbulojë më shumë rreth jetës së saj sentimentale. “A të mungon?”, ishte pyetja e ndjekësit, për të cilën Egli është ndalur gjatë. Por teksa shprehet se ka mbetur […]

Në orët e vona të natës Eglin dhe Klean i gjejmë…

0
Midis dy bukurosheve të shoëbizit vihet re një miqësi shumë e ngushtë. Klea Huta dhe Egli Tako janë bërë sërish bashkë mbrëmjen e kaluar në bregdetin e jugut. Kujtojmë që Egli është zhvendosur në jug për shkak të angazhimit të lokalit të Olsi „Papaya“ dhe Klea i ka vizituar shpesh herë miqtë e tyre. Nga […]