Home ShowBiz Egli Tako flet publikisht për ndarjen me Olsin dhe të rejat më të fundit nga jeta e saj
Egli Tako flet publikisht për ndarjen me Olsin dhe të rejat më të fundit nga jeta e saj
0

Egli Tako flet publikisht për ndarjen me Olsin dhe të rejat më të fundit nga jeta e saj

0
0

Egli Tako ka bërë daljen publike për ‘Mos i bjer me Top’ ku ka folur për ndarjen dhe jetën e saj pas këtij vendimi.

Për sa i përket raportit që la pas me Olsin dhe mungesës së tij Egli shprehet:

‘Nuk di ca përgjigje të të jap, kam biseduar edhe me ndjekësit e mi ua kam cekur këtë pjesë është normale që ka pasur momente të caktuar që ndjehet mungesa se ka qenë një lidhje e konsoliduar dhe e gjatë dhe ka momente që ndjen edhe mall por jam ok.’

Ndër të tjera këngëtarja ka treguar se ka pasur dhe personazhe vip që e kanë ngacmuar.

‘Për sa i përket personazheve të showbizit po ka pasur tentativa po nuk ka pasur asnjë kthim mbrapsht’

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=8zAnzlbHdDk&t=164s

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/eglitakoooo/

tags: