Home Tag "ekspozohet shumë"

Foto në plazh, por Angela Martini ekspozohet shumë

0
Modelja Angela Martini dhe Dragos Savulescu kanë vizituar vende përrallore për  muaj e tyre të mjaltit. Në llogarinë e saj në Instagram Angela  vazhdimisht publikon fotografi nga brigjet ekzotike, në të cilat si zakonisht shfaqet tejet provokuese. Fotografitë e fundit e sjellin atë më joshëse se asnjëherë më parë, të veshur me bikini të cilat i zbulojnë […]