Home ShowBiz Foto në plazh, por Angela Martini ekspozohet shumë
Foto në plazh, por Angela Martini ekspozohet shumë
0

Foto në plazh, por Angela Martini ekspozohet shumë

0
0

Modelja Angela Martini dhe Dragos Savulescu kanë vizituar vende përrallore për  muaj e tyre të mjaltit.

Në llogarinë e saj në Instagram Angela  vazhdimisht publikon fotografi nga brigjet ekzotike, në të cilat si zakonisht shfaqet tejet provokuese.

Fotografitë e fundit e sjellin atë më joshëse se asnjëherë më parë, të veshur me bikini të cilat i zbulojnë format bombastike trupore.

People say I’m a f* ing crazy Gemini ♊️😎

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bd5Awqlnk8z/?taken-by=angela_martini

Him & I

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bd2rGC-HIpo/?taken-by=angela_martini

Link: https://www.instagram.com/p/Bdxb38WnCpu/?taken-by=angela_martini

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bdni0YQHHZS/?taken-by=angela_martini