Home Tag "eleminohet"

Armaldo bën reagimin e papritur pas eleminimit nga Big Brother Vip

0
Armaldo sot është eleminuar si pasojë e një televotimi mes Kristit dhe Luizit. Ka qenë strategjia e Luizit ajo që ka çuar në dënim treshen. Shkak është bërë komunikimi mes tyre në tualet pa kamera. Largimi i Armaldos ka prekur një pjesë të banorëve. Olta dhe Kiara janë prekur më shumë ku kanë shpërthyer në […]

Tea Trifoni eleminohet nga gara e Big Brother Vip

0
Tea Trifoni ka qenë e eleminuara e mbrëmjes së sotme. Tea u bë pjesë e një nominimi të fortë për shkak të një vendimi të Kiarës nga hapja e Kutisë së Pandorës. Tea, Olta, Dea ishin së bashku në nominim. Gjatë kësaj periudhe Tea është parë më e tërhequr nga loja dhe kjo duket se […]

A ka biletë kthimi? Ronaldo eleminohet nga gara e Big Brother Vip

0
Gara e Big Brother Vip sa vjen dhe bëhet më e egër. Në nominim këtë javë kanë qenë Kristi, Luizi, Olta, Efi, Ronaldo. Në mes Ronaldos dhe Oltës personi që la shtëpinë e Big Brother Vip ishte Ronaldo. Gazetari ka marrë biletën e fatit për ta hapur në studio e cila ka qenë vetëm vajtje. […]