Home Tag "elgit doda"

Mezi po pret të bëhet baba, Ja si e mirëpret të birin Elgit Doda

0
Kompozitori i njohur Elgit Doda, do të bëhet shumë shpejt baba për herë të parë. Partnerja e tij, moderatorja Klea Huta është në muajin e fundit të shtatëzanisë në pritje të një djali. Vetë Klea ka postuar vazhdimisht video e foto nga përgatitjet për ardhjen në jetë të djalit. Ajo ka postuar që nga rrobat […]

“Unë i thash po” Dalin fotot nga dasma sekrete e Elgitit dhe Kleas

0
Ditën  e djeshme çifti simpatik na ëmbëlsoi ditën me fotot e tyre të mrekullueshme të bëra në Marok. Elgitit dhe Klea janë martuar në fshehtësi dhe kanë realizuar setin më të veçantë fotografik të veshur nuse dhe dhëndër. I urojmë çifti trashëgime dhe jetë të lumtur sëbashku! Link: https://www.instagram.com/p/B7yYKOkp474/ Link: https://www.instagram.com/p/B7yX6lhpDlk/ Link: https://www.instagram.com/p/B7yYU_Vps4V/ Link: https://www.instagram.com/p/B7yX6hYgVrT/ Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BovyRKuD2ln/

Klea zbulon sekretin, ja si e bëri për vete Elgiti

0
Klea Huta dhe Elgit Doda janë një prej çifteve më simpatike të showbizit. Ata janë prej kohësh së bashku dhe duken shumë të lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit. Klea ka vendosur të ndajë së fundmi sekretin se si e ka bërë për vete kompozitori i njohur dhe këtë ka vendosur ta zbulojë në instastoryn […]

Kemi dasëm, Elgiti me Klean martohen nesër

0
Kompozitori dhe këngëtari i mirënjohur Elgit Doda edhe pse në një periudhë fluksi me punë ka gjetur pak kohë që ti dedikohet fansave për disa minuta. Fansat kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet, më shumë në lidhje me projektet e tij muzikore. Por kur dikush e pyet për dasmën se ku do bëhët, kompozitori […]

Klea Huta feston ditëlindjen, Elgiti e uron me pak fjalë!

0
Aktore, këngëtare, moderatore, balerinë, Klea Huta është një nga personazhet më të njohura dhe të dashura në showbizzin shqiptar. E njohur për mënyrën e qartë të komunikimit me audiencën si dhe për bukurinë e saj, Klea ka arritur të mbledhë rreth vetës shumë ndjekës. Ditën e sotme brunja simpatike feston ditëlindjen dhe partneri i saj […]

Klea Huta dëshiron të ketë një vajzë dhe i kërkon falje Elgitit

0
Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të njohur të showbizzit shqiptar, të cilët kanë grumbulluar rrethe vetes mjaft fansa që i duan dhe mbështesin. Tashmë prej 3 vitesh ata vazhdojnë një lidhje dhe nuk ngurrojnë që të ndajnë edhe detaje me të gjithë ne në rrjetet sociale. Shpesh herë çifti i […]

Pa ‘doreza’, Klea Huta zbulon se për çfarë e kritikon vjehrra

0
Çifti i njohur Klea Huta dhe Elgit Doda kanë shumë adhurues dhe ndjekës. Kantautori i njohur Elgit Doda dhe këngëtarja Klea Huta janë kthyer tashmë në çiftin më të njohur të shoë bizzit shqiptar. Dy personazhet e njohur kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ndërkohë që marrëdhënia e tyre përbën shumë interes për mediat rozë. […]

Elgit Doda flet pa “doreza”, ky është vesi më i keq që ka Klea Huta

0
Çifti i njohur Klea Huta dhe Elgit Doda kanë shumë adhurues dhe ndjekës. Kantautori i njohur Elgit Doda dhe këngëtarja Klea Huta janë kthyer tashmë në çiftin më të njohur të show bizzit shqiptar. Dy personazhet e njohur kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ndërkohë që marrëdhënia e tyre përbën shumë interes për mediat rozë. […]