Home Tag "eliona pitarka"

Aktorja e njohur ankohet se ka vënë bark: “Se marr vesh…”

0
Aktorja e njohur e emisionit “Duplex”, Eliona Pitarka ka tërhequr së fundmi vëmendjen e mediave pasi është shfaqur shumë e nxehtë në rrjetet sociale. Shumë e ndjekur në Instagram, Eliona nuk heziton që të publikojë imazhe nga pushimet ku shfaqet me rroba banjo dhe mjaft në formë. Por së fundmi, aktorja ka publikuar disa fotografi […]

Nga shtëpia Eliona na përshëndet me një pozicion seksi

0
Sot është e shtunë, ditën pushimi për kryesisht shumicën e personazheve publik janë pushim. Eliona e veshur me veshje sportive ka perfituar nga rasti të shkrepi një foto në një pozicion vërtet provokues dhe të na përshëndesi nga andej. Komentet në këtë foto kanë vërshuar duke i bërë komente nga më të ndryshme të cilat […]

Ai ka ditëlindjen, Eliona Pitarka na njeh me të dashurin

0
Aktore shumë e përgatitur por edhe një femër shume seksi, Eliona Pitarka është një prej figurave televizive më të dashura nga publiku shqiptar, përveç aftësive në skenë, dhe për format e saj trupore. Aktorja e cila është treguar përherë e rezervuar kur flitej për jetën private. Por mesa duket Eliona nuk ka duruar më, së […]

E rënë në dashuri kokë e këmbë. Rrëfehet pa doreza Eliona Pitarka

0
Eliona Pitarka është një prej aktoreve të humorit që lakohet shumë në media edhe për pamjen e saj shumë seksi. Gjatë intervistës së saj të fundit ajo rrëfeu disa sekrete shumë të rëndësishme të jetës private. Eliona tregoi se është në një lidhje dhe se i dashuri i saj e ka transformuar dhe mendon se ka gjetur dashurinë […]

Nuk do ta bësoni Eliona Pitarka qënka edhe…

0
Eliona është duke shijuar periudhën më të bukur sepse para disa ditësh është bërë teze. E shikojmë shpesh që ajo kujdeset për vogëlushin e motrës. E vë në gjumë, kalon kohë më të. Përveçse e dedikuar pas fëmijëve nuk e kemi ditur që Eliona qënka edhe një zonjë e vërtetë shtëpie. Ajo ka gatuar byrek […]