Home ShowBiz Vapa e detyroi, Eliona Pitarka merr vendimin e papritur për të bijën
Vapa e detyroi, Eliona Pitarka merr vendimin e papritur për të bijën
0

Vapa e detyroi, Eliona Pitarka merr vendimin e papritur për të bijën

0
0

Eliona Pitarka është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ëmbla me të bijën.

Gala dhe pse e vogël ka arritur të rrëmbejë vëmendjen dhe zemrat e ndjekësve të mamit plotësisht.

Së fundmi duket se vapa e ka shtyrë aktoren të marrë një vendim të papritur për të bijën.

Ajo ka ndarë një pozë të ëmbël dhe Gala është bërë tullace dhe duket një super yll.

‘Ok është vapë edhe djersitëm, por nuk mendova ë mami do të shkonte kaq larg, Gala tullace’, shkruajti e ëma krahas fotos.

Linku: https://www.instagram.com/stories/elionapitarka/2626353490284534001/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/elionapitarka/