Home Tag "Elita"

E akuzuan për photoshop, Elita Rudi lë pa fjalë në videon e fundit

0
Paraqitja e Elita Rudit në sfilatën e Valdrinit ka revoltuar një pjesë të ndjekësve. Ata e kanë akuzuar këngëtaren për photoshop, pasi nuk i kanë kapërdirë dot linjat e saj sensuale. Elita akuzave i është përgjigjur nëpërmjet një video duke iua mbyllur gojën përfundimisht. ‘Full fotoshop. Trupin nuk e ke kaq të hollë sepse të […]

Pas përballjes ligjore të Gjikos, Elita Rudin e zë dilema për këtë arsye

0
Famija e Gjikos dhe e Elitës është përballur me një situatë të vështirë ligjore. Reperi akuzohet për marrëdhënie intime me një të mitur dhe drogim të saj. Elita ka qenë një nga suportueset më të mëdha të bashkshortit në këtë fazë. Por krahas vështirësive projektet për jetën profesionale vijojnë. Moderatoren e ka zënë dilema për […]

Pas akuzave mbi Gjikon, Elita Rudi reagon për herë të parë

0
Gjiko dhe familja e tij prej ditësh po përballen me një situatë të vështirë ligjore. Këngëtari u akuzua për marrëdhënie me një të mitur pak vite më parë. Elita ka preferuar të mos ndajë asgjë lidhur me këtë situatë. Sot ajo është parë përkrah partnerit duke  udhëtuar me makinë. Moderatorja i puth dorën partnerit të […]