Home ShowBiz Pas akuzave mbi Gjikon, Elita Rudi reagon për herë të parë
Pas akuzave mbi Gjikon, Elita Rudi reagon për herë të parë
0

Pas akuzave mbi Gjikon, Elita Rudi reagon për herë të parë

0
0

Gjiko dhe familja e tij prej ditësh po përballen me një situatë të vështirë ligjore.

Këngëtari u akuzua për marrëdhënie me një të mitur pak vite më parë.

Elita ka preferuar të mos ndajë asgjë lidhur me këtë situatë.

Sot ajo është parë përkrah partnerit duke  udhëtuar me makinë. Moderatorja i puth dorën partnerit të saj, kjo ka qenë një përgjigjie indirekte për mbështetjen pa kushte që ajo shpreh për Gjikon.

Kujtojmë se reagimi i fundit i këngëtarit mbi këtë situatë ishte:

‘Gjatë këtyre ditëve, unë dhe familja ime jemi duke u përballur me një të pa-vërtetë të sajuar. Unë nuk kam dhunuar askënd, e lëre me një 15-vjeçare.Nuk kam mashtruar dhe nuk kam premtuar karrierë, e as nuk i kam dhënë një të miture substanca narkotike. Familja ime është në rregull sepse e dinë që kjo gjë është e sajuar. Unë kam përgatitur dy paditë e para dhe besoj se drejtësia do të nxjerrë në pah pastërtinë time’, ka shkruar Gjiko.

Linku: https://www.instagram.com/stories/elita.rudi/2806055463964154376/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/elita.rudi/

tags: