Home Tag "emina"

Burri e detyron të lajë garazhin, ja si vepron Emina..

0
Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj ndodhet në izolim në shtëpinë e saj së bashku me të shoqin dhe dy vajzat. Atë e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku na tregon shumë nga jeta e saj e përditshme. Këtë herë bashkëshorti e ka vënë të lajë garazhin dhe modelja shfaqet me një leckë në […]

Emina pozon me bikini 100% origjinale, godet vajzat e showbizit

0
Modelja e njohur Emina Çunmulaj jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj. Ajo është dalluar gjithmonë për origjinalitetin e saj dhe natyrën e veçantë të cilët e shfaq shpesh në fotot e videot e ndryshme që publikon në rrjetet sociale. Këtë herë modelja na ka habitur […]

Familja e dyqanit të lodrave, Emina dhe të bijat trasformohen në kukulla

0
Modelja e njohur Emina Çunmulaj prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj. Emina dhe të bijat kanë vendosur të shndërrohen për Halloween në një familje lodrash, pasi janë veshur si personazhe përrallash. Vajzat e saj duken vërtetë shumë të këndshme me shportën në formë […]