Home Tag "emracom"

Sinan Vllasaliu na zbulon se çfarë bën ai kur është me “haverat”

0
Këngëtari i mirënjohur Sinan Vllasaliu sot publikon këngën më të re nga xhirimet e Produksionit EmraCom. Kënga e Sinanit që do të publikohet sot në orën 19:00 mban titullin “Me Havera”. Një këngë ritmike dhe e përformuar nga zeri melodioz i Vllasaliut konfirmon hitin e tij të rradhës. Gjithçka zbulohet në orën 19:00 sot!

Në ditën e ditëlindjes së saj Vjollca Haxhiu ka një suprizë për fansat

0
Me rastin e ditëlindjes së saj Vjollca ka një surprizë për të gjithë fansat. Sot në orën 18:00 këngëtarja bukuroshe publikon këngën e saj më të re nga xhirimet e përvitshme të Produksionit EmraCom. Kënga do të mbajë titullin “Lujna pak”. Bëhet fjalë për një këngë ritmike që përshatet shumë në stilin e Vjollcës. Të […]

Lajme të mira nga Mentor Kurtishi

0
Mentor Kurtishi na ka dhënë një lajm të mirë përsa i përket muzikës. Ai ka publikuar një foto në Instagram ku na njofton që këngët e reja janë mbaruar dhe pritet vetëm publikimi i tyre. Mentori sjell gjithmonë vetëm hite dhe në bashkëpunim me produksionin më të sukseshëm EmraCom, hitet e reja janë rrugës. Foto […]

Meda na jep sërish një lajm të mirë

0
Meda ka zbuluar surprizën e rradhës për të gjithë fansat e tij, menduat që Meda mbaroi këngët për këtë vit? Jo, ai ka akoma surpriza të reja për të zbuluar. Si gjithmonë nga Meda vijnë vetëm hite dhe hiti i rradhës është duke u finalizuar. Mbrëmë Meda ka qënë në studio duke xhiruar i shoqëruar […]

Detajet e projektit të Mentor Kurtishit

0
Mentor Kurtishi është duke u përgatitur për projektin e ri muzikor dhe “EmraCom” ka dhënë lajmin. Bëhet fjalë për një këngë në bashkëpunim me Ghulo. Është zbuluar edhe titulli i projektit që do të jetë “A dalim me chillit”. Hite të shumta do të vijnë në vazhdimësi nga artistët e mëdhenj, ndaj një verë e […]

Ja kur do publikohet kënga e re e Medës

0
“Shihem Nihem” është kënga më e re që do të sjellë Meda. Artisti i hiteve nuk është ndalur asnjë ditë nga puna për projektet e reja që si gjithmonë janë realizuar mjeshtërisht nga “EmraCom”. Meda sapo ka zbuluar për fansat e vetë se kur do ta publikojë videoklipin dhe ka vendosur të jetë pikërisht në […]

Detaje ekskluzive mbi klipin e ri të Sinan Vllasaliut

0
Legjenda e muzikës, Sinan Vllasaliu, do të publikojë shumë shpejt projektin më të ri muzikor me videoklip të titulluar “Nuk shitet shtëpia”. Një tematikë e ndjeshme është ajo e emigrimit të fëmijëve dhe më pas shitja e shtëpisë së prindërve. Është pikërisht ky subjekti që do të arrijë t`ju përlot. Për të mos diskutuar pastaj […]

Ky është ‘Amin’ i Gilit – Mahnitëse

0
Projekti më i ri i Gilit sapo ka mbërritur. Artistja ka sjellë sot “Amin”, një baladë goditëse. Kënga e realizuar nga bashkëshorti i saj, Iliri, me produksion të EmraCom, do të shënojë një sukses të padiskutuar. Një projekt për të gjithë të lënduarit nga dashuria sapo është bërë publik dhe ishte mahnitës. “Amin, çdo fjalë […]

Producenti i EmraCom në një rrëfim ekskluziv – A është i vështirë menaxhimi dhe cilat janë sfidat?

0
Emrush Thaqi është producenti i mirënjohur i EmraCom. Ai është i fokusuar vazhdimisht te puna dhe gjithçka që ka lidhje me artin, e veçanërisht muzikën. Producenti i ka të rralla intervistat, pasi nuk pranon gjithmonë të intervistohet, por sot është një ditë e veçantë. Në ditëlindjen e tij, mundëm të ndajmë pak minuta bashkë, për […]

Dueti i Medës dhe Vjollcës i kalon 3 Milion Klikimet

0
Meda dhe Vjollca kanë sjellë disa hite për të uruar “Gëzuar 2017”. Një ndër to është edhe dueti i titulluar “Dashnia jon”. Të dy artistët e dashur e shndërruan edhe këngën në po aq të dashur. “Dashnia jon” është bërë refreni i këtyre festave dhe në pak javë publikim i ka kaluar 3 milion klikimet. […]