Home Tag "enca"

Enca sapo na zbuloi disa prej dhuratave dhe mbetëm pa fjalë

0
Enca festoi së fundmi 25 vjetorin e lindjes me një super festë ku nuk munguan miq dhe familjarë të saj. Festa e këngëtares ishte konceptuar në formën e Pizhama Party ku të gjithë të ftuarit kishin nxjerrë pizhamat dhe janë argëtuar pafund në një super festë. Këngëtarja ndërkaq ka treguar gjithashtu disa nga dhuratat speciale […]

Ja si duken vipat me pizhama në ditëlindjen e çmendur të Encës

0
Enca festoi një ditë më parë 25 vjetorin e lindjes dhe në festën e saj ishte menduar çdo gjë me detaje. E konceptuar në formën e një party me pizhama, në festën e këngëtares nuk mungoi argëtimi, muzika dhe festimet e çmendura deri në orët e para të mëngjesit. Në qendër të ambjentit ku u […]