Home Tag "enca"

Shpërthen e revoltuar Enca: “Një çun babi rrotk*ri”

0
Ecës mesa duket dikush i ka acaruar nervat saqë e ka detyruar këngëtaren që t’i dedikojë disa fjalë vërtet ofenduese në story. Ajo i është drejtuar Instastory-t këtë rradhë jo për të postuar një nga fotot apo videot e saj, por për të sulmuar dikë që e paska mërzitur keq. Ajo ka bërë një deklaratë, duke […]

E akuzojnë se pi hashash publikisht. Ja se si përgjigjet Enca

0
Enca Haxhia është një nga këngëtarët më të komentuara të showbizzit shqiptar. Ajo shpesh është kritikuar për paraqitjet e saj skenike, por edhe provokimet që bën përmes rrjeteve sociale, Enca së fundmi në një fotografi të postuar në Instastory hodhi një video duke pirë një cigare që duket si me hashash gjë për të cilën mori një lum kritikash. Fill pas […]

Enca ka një kusht të çuditshëm për burrin e ardhshëm

0
Enca Haxhia gjithmonë publikon foto provokuese në Instagram, edhe kur objektivi nuk është trupi i saj. Kësaj here ajo ka treguar se çfarë pret nga burri i saj i ardhshëm. Teksa vajzat kanë pretendime të ndryshme, Enca pret nga ai që të dijë të bëjë kafe. Link: https://www.instagram.com/enca/ Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BgjhuWQnLQR/?taken-by=enca

Befason Enca! Ja çfarë thotë për burrat e martuar

0
Enca është një prej këngëtareve më të komentuara të showbiz-it shqiptar, si për projektet e saj artistike po ashtu edhe për deklaratat, fotot a videot që poston në rrjet. Së fundmi, Enca është duke shijuar suksesin e këngës së saj më të re “Dua”, e cila po kap limite të reja, duke shënuar plot 10 milion klikime […]

Enca e pandalshme! Publikon videon duke tymosur

0
Enca mund të jetë ndoshta femra më e ndjekur, klikuar e komentuar e showbizz-it. Duke pasur një status dhe një vëmendje të tillë Enca nuk nguron tu japë material ndjekësve dhe t’i habisë me postimet e veta. Ndërsa shpesh publikon foto dhe video provokuese, këtë herë këngëtarja i ka kaluar caqet. Në një video ajo shfaqet duke […]

Jo vetëm Enca, edhe motra e saj Uindi me klipe të nxehta

0
Të jetë e vërtetë vallë? Pas Encës, edhe motra e saj Uindi po i futet krijimtarisë dhe botës së muzikës. Kështu të paktën ka lënë të kuptohet me anë të një video mesazhi online. Uindi e cila tashmë është 18-vjeç po bën bujë të madhe me poza të nxehta dhe video provokuese në Instagram. Ajo punon si makeup artist dhe […]

“Deklaroj të hapur sezonin veror” Ç’bën kështu moj Enca?

0
“Deklaroj të hapur sezonin veror”, kështu ka deklaruar këngëtarja Enca, teksa ka ndarë në rrjetin social Instagram një video me fansat. Enca shfaqet në det së bashku me një miken e saj duke i zhytur kokën. (Po u ben 2000 komente, do e mbys prap,”-shkruan më tej Enca në përshkrimin e videos. Por pas saj nuk […]

Nuk njeh limit Enca, zbërthehet e gjitha

0
E konsideruar edhe si “Mbretëresha” shqiptare e  Instagramit Enca Haxhia është një nga këngëtaret më seksi të skenës shqiptare. Dhe e ka një të mirë ose të keqe, (varet nga këndvështrimi), nuk harron asnjëherë të provokojë. Këtë herë Enca ka habitur edhe më shumë duke publikuar në rrjete sociale gjoksin e saj shpërthyes. Këtë herë fokusi i […]

Enca bën një ndryshim drastik. Shihni transformimin e saj

0
Në klipe dhe paraqitje të tjera publike, është parë me paruke me ngjyra nga më të ndryshmet, por më në fund Enca vendosi të bënte një ndryshim. Ajo ka zbuluar sot look-un e saj të ri dhe duket shumë bukur. Mund të themi se Enca është zyrtarisht një bjonde, pavarësisht se nuk ka bërë ndërhyrje në rrënjën […]