Home ShowBiz Enca ‘çmend’ ndjekësit me paralajmërimin që bëri për projektin e ri muzikor
Enca ‘çmend’ ndjekësit me paralajmërimin që bëri për projektin e ri muzikor
0

Enca ‘çmend’ ndjekësit me paralajmërimin që bëri për projektin e ri muzikor

0
0

Enca me çdo lëvizje të saj arrin të bëjë bujë si në në muzikë ashtu dhe në jetë.

Këngëtarja prej kohësh ka qëndruar e tërhequr nga muzika duke iu përkushtuar më shumë jetës sentimentale dhe projekteve të tjera.

Ndjekësit në çdo dalje të saj e kanë pyetur se kur do të rikthehet me ndonjë projekt muzikor.

Pritjes duket se po i vjen fundi Enca nëpërmjet një postimi ka paralajmëruar një super projekt.

Enca tha se kënga që po punon do t’iu bëjë të dashuroheni.

‘‘Albanian ‘Coming Soon’. Do dashuroheni me këtë këngë dhe do ridashuroheni me mua.’’

Paralajmërimi i saj në rrjete sociale bëri që ndjekësit të shpërthejnë në komente  nga gëzimi i rikthimit të Encës

Enca gjithmonë spikat me natyrën e saj të veçantë dhe guximtare në çdo projekt dhe videoklip dhe me siguri një këngë e ‘nxehtë’ do të vijë së shpejti.

Linku: https://www.instagram.com/p/CvXUcEoMppb/?img_index=1

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/enca/