Home Tag "Era"

Këto detaje mund t’iu shpëtojnë nga era e rëndë e këmbëve

0
Pastroni këmbët çdo ditë me uthull molle. Nëse sapuni dhe uji nuk janë të mjaftueshëm, provoni ti mbani këmbët të zhytura në ujë të ngrohtë dhe uthull molle për 20 minuta. Mbani këmbët të thata gjatë ditës. Bakteret lulëzojnë në vende me lagështi dhe nësë e shmangni këtë gjë këmbët tuaja janë të priruara që […]

Era Istrefi na prezanton të dashurin, nuk do ta besoni kush është…

0
Ashtu si shumë personazhe të njohur edhe Era Istrefi ka vendosur të tregojë më shumë detaje rreth jetës së saj duke postuar foto për çdo moment të veçantë përmes sfidës “Më trego një foto të..” Asaj i është kërkuar që të tregojë një foto të të dashurit të saj dhe ajo ja ka plotësuar dëshirën […]

Era nuk njihet më, ndryshon papritur look dhe habit fansat

0
Era Istrefi është rrallë aktive në rrjetet sociale, por kur poston foto apo video arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen e fansave. Së fundmi këngëtarja ka ndryshuar modelin e flokëve dhe duket tjetër njeri. Ajo i ka shkurtuar flokët mbi supe dhe me model me baluke në ngjyrë bionde dhe duket tjetër njeri. Era ka befasuar […]

Pozon pa recipeta përpara makinës luksoze, Era super provokuese

0
Këngëtarja Era Istrefi ka qenë shumë aktive së fundmi në rrjetet sociale ku e shohim të postojë foto nga pushimet apo nga përditshmëria e saj. Së fundi ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto ku pozon pa recipeta përpara një  makine luksoze. Ajo është veshur me një palë streçe leopard ndërsa sipër duket që nuk […]