Home Tag "Era"

Me poza intime nga shtrati, Era Istrefi tundon keq ndjekësit

0
Era Istrefi është një nga zërat më të dashur të muzikës e cila ka bërë jehonë brenda dhe jashtë vendit. Këngëtarja së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me poza joshëse nga shtrati. Jeta e saj private ka ngjallur kuriozitet tek ndjekësit jo pak herë. Deri më tani nuk ka asgjë të konfirmuar pavarësisht thashethemeve […]

Konfirmohet lidhja! Këngëtarja shqiptare pranon romancën

0
Është dashur të prisnim ditëlindjen Eneda Tarifës për të zbuluar se mikesha e saj Era Rusi është në një lidhje. Në një bisedë mes shoqesh Era ka konfirmuar lidhjen e dashurisë. Era e ngacmoi duke thënë se cila është festa e tretë ndërsa Eneda thotë se bëhet fjalë për një organizim familjar. Eneda ftoi edhe […]

Këto detaje mund t’iu shpëtojnë nga era e rëndë e këmbëve

0
Pastroni këmbët çdo ditë me uthull molle. Nëse sapuni dhe uji nuk janë të mjaftueshëm, provoni ti mbani këmbët të zhytura në ujë të ngrohtë dhe uthull molle për 20 minuta. Mbani këmbët të thata gjatë ditës. Bakteret lulëzojnë në vende me lagështi dhe nësë e shmangni këtë gjë këmbët tuaja janë të priruara që […]

Era Istrefi na prezanton të dashurin, nuk do ta besoni kush është…

0
Ashtu si shumë personazhe të njohur edhe Era Istrefi ka vendosur të tregojë më shumë detaje rreth jetës së saj duke postuar foto për çdo moment të veçantë përmes sfidës “Më trego një foto të..” Asaj i është kërkuar që të tregojë një foto të të dashurit të saj dhe ajo ja ka plotësuar dëshirën […]