Home Tag "Era"

Ndryshon look dhe ekspozon të pasmet, Era djeg rrjetin me foto përvëluese

0
Këngëtarja Era Istrefi ka vendosur së fundmi të ndryshojë look duke hequr dorë nga flokët bionde dhe duke u shfaqur me flokë të kuqërremta. Përveç kësaj ajo ka postuar disa foto mjaft joshëse në instagram ku shfaqet në super formë. Ajo ekspozon të pasmet ndërsa pozon vetëm me të brendshme nga salloni i shtëpisë. Këngëtarja […]

Era Istrefi shtatëzanë…këngëtarja thyen heshtjen për herë të parë

0
Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Era Istrefi mund të ishte shtatëzanë dhe kjo për shkak të disa fotove ku këngëtarja duket pak më e shëndoshë se zakonisht. Gjithashtu fakti që këngëtarja prej kohësh ishte zhdukur nga rrjetet sociale i bëri të gjithë të mendonin se nuk këngëtarja mund të jetë shtatëzanë. […]

Era bën krenar Noizyn: “Ne nuk arritëm ta bëjmë atë që ka bërë ajo”

0
Këngëtaret shqiptare kanë “pushtuar” futbollin, me performancat e tyre. Era Istrefi këndon himnin e Kampionatit Botëror, Dua Lipa këndon në ceremoninë finale të “Champions League”, ndërsa Rita Ora ka bashkaur forcat me UEFA-n për të përkrahur futbollin e vajzave. Suksesi i Erës është ai që po përmendet këto ditë, madje kënga që do të dëgjohet gjatë gjithë […]

Ja si quhen tre fëmijët e Ermal Fejzullahut!

0
Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana kanë sjellë në jetë tre fëmijë shumë të bukur. Nga një deklaratë që ka dhënë për “Oktapod”, para disa kohësh, Sabri Fejzullahu ka thënë se Ermali dhe Ariana kanë dëshirë të kenë tetë fëmijë. Tre fëmijëve të tyre ndërkohë ua kanë zgjedhur emrat me shumë kujdes. Ata quhen […]

Ja se çfarë shkruajnë në fakt mediat Gjermane për Era Istrefin

20.27K
Mediat gjermane kanë shkruar së fundmi për Era Istrefin. Më poshtë paraqitet lajmi i shkruar prej tyre. “Era ka shumë kohë që quhet si pop-star në Shqipëri dhe Kosovë, veçanërisht për arsye të suksesit të motrës së saj më të madhe Nora Istrefi. Ajo e filloi karrierën e saj në shtetin e vogël, përballë bregut […]