Home Tag "ermali"

Këngëtarët bashkojnë forcat, projekti i Getoarit, Majkut dhe Ermalit ndez rrjetin

0
Këngëtarët bashkojnë forcat, projekti i Getoarit, Majkut dhe Ermali ndez rrjetin Reperi i njohur Getoar Selimi së fundmi ka bashkuar forcat me Ermal Fejzullahun dhe Majkun. Këngëtarët kanë një jetë që merren me muzikë dhe në reportorin e tyre numërojnë pafund hite të sukseshme që janë përqafuar nga të gjitha gjeneratat. Treshja prej kohësh paralajmëruan […]

A do ta falte tradhëtinë.., Ami jep përgjigjen që nuk pritej

0
Amarda Toska ka vendosur t’ju përgjigjet sot fansave lidhur me jetën e saj private dhe personale. Pyetjet kanë qenë të shumta dhe shumë prej fansave e kanë pyetur kryesisht lidhur me fëmijët apo Ermalin. Një prej pyetjeve kishte të bënte me tradhëtinë dhe nëse ajo do ta falte. Ami përgjigjet në këtë mënyrë: “S’jam akoma […]