Home Tag "ermali"

Ariana nuk e duron dot këtë gjë tek Ermali, ja përse bëhet fjalë

0
Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një prej çifteve më të dashura për publikun. Ata i shohim shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe të fëmijëve duke postuar foto nga momentet më të bukura familjare. Së fundmi ata të dy ndodhen me pushime në jug të vendit dhe shpesh herë i shohim teksa ndajnë me fansat […]

“Pamje nga zyra…”, Ermali paska ambjent për t’u patur zili

0
Ermal Mamaqi ka nisur së fundmi pushimet së bashku me Amin dhe fëmijët. Ata kanë postuar së fundmi disa foto në jug të vendit duke treguar natyrën e bukur të bregdetit shqiptar. Madje Ermali ka shfrytëzuar pushimet për të bërë humor, ndërsa shfaqet I shtrirë në një shtrat të improvizuar me çarçafë në një anije […]

Joeli kërcen nga gëzimi, Ermali tregon se si duhen motivuar fëmijët

0
Aktori Ermal Mamaqi është shumë aktiv në rrjetet sociale ku e shohim të shpërndajë herë pas herë edhe momente familjare. Këtë herë ai ju ka dhënë një leksion shumë të mirë të gjithë prindërve me fëmijë përmes një videoje të Joelit duke luajtur futboll lidhur me mënyrën se si duhet ti motivojmë fëmijët për t’ja […]