Home Tag "familje"

Eduardi tashmë pjesë e familjes, ja si shprehet Arbana për të

0
Arbana Osmani prej kohësh po përflitet për një lidhje me regjisorin e emisionit të saj Eduard Grishaj. Atë prej kohësh e shohim gjithnjë nën shoqërine e Eduardit i cili e mbështet vazhdimisht në çdo hap që ajo ndërmer. Moderatorja e ka thënë shumë herë se pa të do ta kishte të vështirë ta realizonte emisionin, […]

Dramë në familjen e Adelina Tahirit, daja i këngëtares qëllohet me çekiç nga bashkëshortja

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar në familjen e këngëtares Adelina Tahiri, daja i së cilës ish pronari i TV Era në Maqedoni Avdulla Mehmetaj është qëlluar me çekiç nga bashkëshortja. Vetë këngëtarja ka postuar në instagramin e saj lajmin në fjalë, ndërsa shkruan: “Dajo jemi me ty!”, duke treguar kështu se bëhet fjalë për […]

Një kartolinë e bukur e Ana Kallakut me engjëjt e saj

0
Motra e Bes Kallakut, Ana, ka publikuar foton më të bukur ndonjëherë. Një kartolinë e veçantë me rastin e festive, Ana me dy engjëjt e saj në krahë. Kujtojmë që Ana është bashkëshortja e fotografit të mirënjohur Erjon Braja dhe normalisht që babi Erjoni do kujdesej deri në detaje për këtë foto unike. Komentet positive […]

Kjo video e Besit me Ajkën sapo na ëmbëlsoi ditën

0
Besi, Xhensila dhe Ajka janë duke shijuar pushimet këtë fund sezoni. Babi Besi është duke lozur me Ajkën e ndërkohë që mami Xhensilën e shikojmë duke i shkrepur foto dhe video të cilat ngelen gjithmonë kujtim. Një video e publikuar nga Xhensila sapo na ëmbëlsoi ditën. Besi është një baba i përkushtuar dhe loz në […]

Zbulohet ku dhe me kë po pushon Luana Vjollca

0
Në këto ditë të nxehta vere Luana Vjollca ka vendosur të pushojë në jug të vendit. Moderatoja aktualisht ndodhet në Dhërmi, në shoqërinë e familjes. Nga disa foto të publikuara në Instastory, Luana duket më e lumtur se kurrë, ndërsa shprehet se ndihet e bekuar pranë familjes së saj. Vjollca duket mjaft në formë me […]

Meda publikon foton e rrallë

0
Këngëtari i mirënjohur Meda është duke shijuar suksesin e hiteve të albumit 2019 që ka publikuar këtë verë. Të gjithë këngët e tij vetëm në pak ditë thyejnë rekorde klikimesh në YouTube dhe Meda kështu dëshmon gjithmonë e më shumë sesa i dashur është për publikun. Duke mos lënë pas edhe familjen, Meda gjithashtu është […]

“Tani nuk jemi më shoqe…”, çfarë ndodhi midis Fatmës dhe Aulonës?!

0
Ato janë dy moderatore shumë të suksesshme, të cilat gjithmonë kanë sjellë risi në programacionet televizive, ndërkohë që kanë qenë gjithmonë partnere në emision. Veç kësaj, jashtë ekrait, Aulona dhe Fatma njihen dhe si dy mikesha shumë të ngushta, pasi vazhdimisht shihen nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Por ato nuk e konsiderojnë më njëra-tjetrën shoqe. Të […]

Foto e familjes së Adelina Tahirit do iu ëmbëlsojë ditën

0
Adelina Tahira dhe bashkëshorti i saj këtë periudhë po shijojnë disa ditë të bukra pushimesh në çift. Adelina si një mama e update-uar me teknologjinë e fundit i ka hapur të voglit të saj Jonit një profil instagrami në emrin e tij por që e menaxhon vet Adelina. Në instagramit e Jonit është publikuar sot […]