Home Tag "femijet kombinohen me babin"

Kur Meda kombinohet me djemtë e tij

0
Ka disa lloj argëtimesh të prindërve me fëmijët po ky i të kombinuarit të rrobave duket se është më i veçanti. Meda u kombinua me dy djemtë e tij të rritur se Denisi është akoma i vogël. Trikoja me mëngët e gjata dhe kapuç ishte ajo që e veshën njësoj çunat dhe babi. Jo vetëm […]