Home ShowBiz Kur Meda kombinohet me djemtë e tij
Kur Meda kombinohet me djemtë e tij
0

Kur Meda kombinohet me djemtë e tij

0
0

Ka disa lloj argëtimesh të prindërve me fëmijët po ky i të kombinuarit të rrobave duket se është më i veçanti. Meda u kombinua me dy djemtë e tij të rritur se Denisi është akoma i vogël. Trikoja me mëngët e gjata dhe kapuç ishte ajo që e veshën njësoj çunat dhe babi. Jo vetëm kaq, por pozuan po njësoj me dy gishtat lart. Ajo që duhet të ketë kontribuar në gjithë këtë duhet të jetë mami Lulja, e cila duket se ka shkrepur edhe foton.
Meda dhe familja e tij janë duke kaluar disa ditë pushimesh me gjyshërit.

Ku ka më mirë?!

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/BY_HFmSAjYL/?taken-by=mehdin_pergjeqaj

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BVuhvnPlGFH/?taken-by=luljeta_pergjeqaj