Home Tag "feste"

Fibi në një festë super luksoze me dashurinë e jetës

0
Kemi vënë re së fundmi që Fibi na ka prezantuar me një djalë shumë simpatik që i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes Fibi. Nga fotot që ajo ka publikuar në Instagram shikojmë që ata shkojnë shumë si çift. Dje ka qënë dita e të dashuruave dhe Fibi përmes disa videove në instastory na ka zbuluar rreth […]

Mësoni disa detaje rreth Ditës Botërore të Nutellës

0
Dita Botërore e Nutella është dita për të ndarë të gjitha idetë tuaja me botën! Dita Botërore e Nutella u festua për herë të parë në vitin 2007. Ideja për këtë ditë erdhi nga Sara Rosso, e cila ishte një blogere amerikane e cili jetonte në Itali në atë kohë. Çfarë e bëri atë të […]

Khloe bën 1 vjeç – Mos humbsi detaje nga super festa luksoze e saj

0
Vajza e Zaiminës Khloe ka bërë dje një vjetorin e parë të lidnjes dhe ka marrë si dhuratë nga mami Zaimina dhe babi një super festë luksoze e mbajtur mes miqsh më të ngushtë. Kjo festë është realizuar në Durrës dhe mes mijra dhuratash, këngësh, lojrash e shumë detaje të tjera të kuruara aq bukur […]

Khloe mbush 1 vjeç – Mami Zaimina ka një mesazh prekës për të

0
Për mami Zaiminën sot është dita më e lumtur sepse princesha e saj mbush 1 vjeç. Kanë kaluar plot 365 dite në jetën e saj të mbushura me lumturi. Khloe është një bekim në jetën e Zaiminës dhe bashkëshortit të saj dhe për këtë ata ndjehen me fat. Përveçse mesazhit të ndjerë që Zaimina ka […]

Xhensila dhe Besi sapo na zbukuruan ditën me disa foto festive

0
Xhensila sapo ka publikuar disa foto shume interesante festive me Bes Kallakun. Ata kanë dhënë nje intervistë për revisten Class. Besi dhe Xhensila këtë vit kanë në krah ëngjëllin e tyre të vogël, Ajkën dhe festat për to këtë vit do jenë akoma edhe më të bukura.   Mos i humbsni këto super foto nga […]

Gent Fatali nuk është single! I thotë urime Valentinin zemër…

0
Gent Fatali ka vënë të gjithë në dyshime. Ai në ditën e Shën Valentinit ka lënë të gjithë pa fjalë. Përmes një fotografie në instastory ai ka vënë të gjithë në dyshime, përfshirë mediat rozë dhe publikun. Mbi këtë foto ai ka shkruar “Urime Shën Valentinin zemër”, por pa dhënë emër apo diçka tjetër. Me […]

Godet Fjolla Morina – Edhe në skenë performon e veshur shumë seksi

0
Bukuroshja Fjolla Morina bie shumë në sy për unitetin që e karakterizon. Ndërkohë si një ditë feste që ka qënë dje, Fjolla ka performuar për publikuar e Elbasanit. Ajo ka qënë e veshur në një mënyrë shumë seksi dhe provokuese. Këtë e shikojmë nga një video që ka publikuar në profilin e saj në isntagram! […]