Home Tag "feste"

Super ditëlindja e Samantës, nuk do ta besoni sa vjeç bëri këngëtarja

0
Këngëtarja Samanta Karavella feston sot ditëlindjen dhe festa nisi pas mesnatës me miq, të afërm, fishekzajarre, tortë dhe shampanjë. Samanta ka organizuar një super festë ku nuk munguan emra të njohur të shoëbizit të cilët i uruan këngëtares qindra vite të lumtura. Këngëtarja mbush sot 30 vjeç dhe në videot e postuara në instagram shohim […]

Brënda ditëlindjes luksoze të Ana Gjebreas

0
“Goca e babit” siç edhe Ardit Gjebreas i pëlqen që ta thërrasi, ka festuar ditën e djeshme 11 vjetorin e lindjes. Në një festë private me familjen në ambjentet e shtëpisë, Arditi është kujdesur që ta kthejë shtëpinë në një ambjent luksoz ditëlindjesh. Shikojmë fotot të Anës ngado, tullumbace, tortë dhe urimet më të përzemrta […]

Super ditëlindja e vajzës së Labit, publikohen fotot nga festa

0
Moderatori kosovar Labinot Gashi është bërë baba një vit më parë me ardhjen në jetë Rroas vajzës së tij. Vogëlushja festoon sot një vjetorin e lindjes dhe moderatori ka një urim shumë special për të bijën, ndërsa publikon një prej fotove më të bukura familjare. Ai pozon së bashkë me vogëlushen dhe gruan e tij […]

Festë madhështore për ditëlindjen e djalit të Adelinës, vogëlushi duke kërcyer para tortës, pamja më e ëmbël

0
Adelina Tahiri ka organizuar një festë madhështore për ditëlindjen e të birit. Joni mbushi 1 vjeç dhe Adelina së bashku me bashkëshortin kanë organizuar një festë gjigande me qindra të ftuar. Atmosfera në festë ishte krejt e veçantë me muzikë, argëtim, dhurata e mjaft të ftuar të cilët e uruan vogëlushin në ditëlindjen e parë […]

Fibi në një festë super luksoze me dashurinë e jetës

0
Kemi vënë re së fundmi që Fibi na ka prezantuar me një djalë shumë simpatik që i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes Fibi. Nga fotot që ajo ka publikuar në Instagram shikojmë që ata shkojnë shumë si çift. Dje ka qënë dita e të dashuruave dhe Fibi përmes disa videove në instastory na ka zbuluar rreth […]

Mësoni disa detaje rreth Ditës Botërore të Nutellës

0
Dita Botërore e Nutella është dita për të ndarë të gjitha idetë tuaja me botën! Dita Botërore e Nutella u festua për herë të parë në vitin 2007. Ideja për këtë ditë erdhi nga Sara Rosso, e cila ishte një blogere amerikane e cili jetonte në Itali në atë kohë. Çfarë e bëri atë të […]