Home Tag "fjodora fjora"

Klea flet për thashethemet në lidhje me Elgit Dodën

0
Klea Huta ka qenë e ftuara e Fjodora Fjorës dhe ka folur rreth thashethemeve që dolën për të dhe Elgit Dodën. Ajo tha se ka qenë në jugun e Shqipërisë me të, por për arsye pune. Miqtë ulen edhe për dreka bashkë, por s`do të thotë që janë në lidhje. Pavarësisht se Elgiti për Turin […]