Home Tag "fjodora fjora"

“Çmenduri”, moderatorja shqiptare acarohet me “sfidën” e plakjes

0
Prej disa ditësh rrjetet sociale janë pushtuar nga imazhe të modifikuar me filtrat e aplikacionit “FaceApp”. Po ashtu edhe shumë personazhe publike kanë rënë pre e këtij aplikacioni, duke modifikuar fotot e tyre kryesisht për të parë veten sesi do të duken në të ardhmen. Siç duket kjo sfidë nuk është pritur mirë nga të […]

“I mbaj me nder”, Fjodora Fjora zbulon moshën dhe do habiteni

0
Fjodora Fjora është një nga moderatoret shqiptare, me një eksperiencë të gjatë në gazetarinë televizive, e cila karakterizohet për qetësinë dhe seriozitetin gjatë intervistave. Ajo është një nga gazetaret me një ekpserincë të gjatë televizive dhe vazhdimisht ka sjellë për publikun formate emisionesh mjaft inetresante. Por pak kush e di se çfarë moshe ka moderatorja […]

Gjithmonë e rezervuar, rrëfehet gazetarja: Mund të kisha përfunduar në burg…

0
Fjodora Fjora është një nga moderatoret shqiptare, me një eksperiencë të gjatë në gazetarinë televizive, e cila karakterizohet për qetësinë dhe seriozitetin gjatë intervistave. Por ndonse tregohet shumë e rezervuar, Fjodora Fjora ka rrëfyer për emisionin “Thumb”, se i pëlqen pija dhe alkooli dhe rrjedhimisht nuk munguan as historitë kur ka qenë e pirë. “Unë […]

“Na duhet një burrë…” moderatorja e thotë ‘troç’ në emision

0
Fjodora Fjora është një nga moderatoret me eksperiencë shumë të gjatë televizive, e cila prej kohësh ka realizuar intervista me personazhe shumë të rëndësishme të botës së artit dhe kulturës. Fjodora është mama e një djali, për të cilin shprehet gjatë çdo interviste, se i ka zbukuruar jetën dhe është gjëja më e rëndësishme që […]

Ditëlindje si në përrallë për djalin e gazetares shqiptare

0
Sa janë të vegjël kujdesen prindërit për ta, jo vetëm në përditshmëri, por edhe për festa. Një rastësi e bukur kjo, por djali i Fjodorës, Alteo e feston ditëlindjen një ditë pas mamit. Fjodora u kujdes që i biri ta përjetonte si një përrallë për ta mbajtur mend deri vitin tjetër. Spiderman, Batman, gjithë personazhet […]