Home Tag "fjolla morina"

Në shoqërinë e një djali misterioz. Me kë po flirton, Fjolla Morina?

0
Këngëtarja e mirnjohur Fjolla Morina, është fotografuat përkrah një djali i cili për nga të dhënat që ofrohen mbetet misterioz. Fjala “flirt” është bërë sakaq kryefjalë në media sigurisht që për këngëtaren seksi të gjithë bëhen kureshtarë. Nën shoqërinë e tij janë pare jo vetëm bukuroshet nga Kosova si Fjolla apo kohë me parë Morena […]

Nga tapeti i kuq i VIP-ave, tek larja e duarve me shampanjë. Fjolla Morina lë muzikën për…

0
Ka qenë e zjarrtë mbrëmja e djeshme, për shumë nga personazhet më në zë të showbizz-it shqiptar. Siç e deklaroi edhe vetë gjatë intervistës së saj te “Rudina”, këngëtarja Fjolla Morina e ka lënë mënjanë këngën për të filluar një tjetër zanat. Fustanet e stilit “alla Kim Kardashian” tashmë mbajnë emrin e saj dhe mbrëmë u organizua një […]

Kush ia ka dhuruar buqetën me lule? Fjolla Morina rrëfehet te “Rudina”

0
E ftuar në studion “Rudina, ka qenë këngëtarja e njohur për stlin e saj ekstravagant Fjolla Morina. Ajo nuk foli për muzikën, por për projekte dhe risi të tjera me të cilat është angazhuar. Së afërmi ajo do prezantojë një koleksion të veçantë me fustane dhe kostume meshkujsh. Për këtë projekt të ri që e çon atë në […]

Fjolla Morina një Kim K. ballkanik

0
Së fundmi, për një fushatë promocionale, kemi parë shumë personazhe të njohur ndërkombëtarisht, të vishen dhe krihen si Kim K. Imazhi i saj shet dhe këtë e vërteton suksesi i saj i jashtzakonshëm, nëse i referohemi ndjekshmërisë dhe përfitimeve financiare. Përveç personazheve të huaj, një sërë femrash të skenës dhe ekranit shqiptar e imitojnë herë pas here […]

Fjolla po pi një gotë verë për….

0
Këngëtarja atraktive Fjolla Morina së fundmi është shumë aktive në rrjetin social Instagram. Ajo nuk ka ditë që nuk publikon diçka të re në të. Para pak orësh ajo në instastory ka shpërndarë një fotografi ku shihet në një pjesë të një restauranti privat, duke qëndruar e vetme. Por ajo se çfarë sjell dyshime është […]

Bjonde apo brune? – Cili look iu pëlqen më shumë nga Fjolla?

0
Fjolla Morina njihet për ndryshimet herë pas here që bën me look-un e saj. Fjolla gjithmonë guxon me pamjen e saj. Së fundmi Fjollën e shikojmë në ngjyrën e flokëve platin. Në fakt duhet ta pranojmë që edhe kjo ngjyrë i shkon shumë Fjollës. Bjondje apo brune, Fjolla duket gjithmonë shumë seksi dhe në formën […]

Kush po i mungon Fjolla Morinës?

0
Si duket Fjolla Morina është duke e ndjehur mungesën e dikujt, por se kush mund të jetë ai person nuk dihet. Fjolla nuk ka dashur që të zbulojë shumë detaje. Ajo ka lënë të gjithë në dyshime përmes një fotografie që ka postuar në instastory, ku në të shihet një dhomë gjumi. Në atë fotografi […]