Home Tag "flake"

Pozon totalisht nudo, Geogina sapo i vuri flakën rrjetit

0
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodrigues është një prej femrave më tërheqëse. Ajo ka forma për t’u patur zili dhe shpesh e shohim teksa pozon mjaft joshëse në rrjetet sociale. Ketë herë Georgina ka pozuar plotësisht e zhveshur në disa foto tejet provokuese, ndërsa përdor vetëm një çantë për t’u mbuluar. Kjo foto e saj […]

Pamje të frikshme, merr flakë makina ku udhëtonte Ermali, Inva dhe disa emra të njohur

0
Një grup personash të njohur janë përfshirë në një aksident të rrezikshëm rrugor, por fatmirësisht pa lëndime. Aktori Ermal Mamaqi, këngëtarja Inva Mula, Mirela Sula, Hetem Ramadani dhe disa personazhe të tjerë ishin duke udhëtuar me një minibus në drejtim të Tropojës ndërsa mjeti është përfshirë nga flakët në ecje e sipër. Vetë Ermali ka […]