Home Tag "flet pas martese"

Irina Shayk flet pas ndarjes nga Bradly Cooper, zbulon a ka besim tek martesa

0
Supermodelja Irina Shayk duket një mrekulli në kopertinën e verës për revistës Harper Bazzar”. Modelja Shayk ka dhënë intervistën e parë pas ndarjes nga aktori Bradley Cooper. Megithëse është një nga modelet më të suksesshme në botë, Irina ka treguar se edhe ajo ka ditët e këqija dhe se ajo nuk është perfekte. “Ndonjëherë nuk […]

Sa i kushtoi dasma Gresa Behlulit? Flet për herë të parë këngëtarja!

0
Këngëtarja e njohur Gresa Behluli, javën e shkuar kurorëzoi me martesë dashurinë e saj disa vjeçare me biznesmenin shqiptar Lulzim Ibrahimi. Javën që kaloi, ajo zhvilloi edhe festën e beqarisë, ku u shfaq rrezëllitëse me një fustan të kuq, ndërkohë që kënduan motrat Mustafa. Në intervistën e parë që dha për emisionin “Mirage”, pas dasmës […]